Solis līdz altārim

Solis līdz altārim pārdošanā

2022. gada 26.jūlijā ceļu pie lasītājiem uzsāk rakstnieces Ilzes Aizsilas trešais publicētais romāns – “Solis līdz altārim”. Grāmatu var pasūtīt Apgāda Zvaigzne ABC mājaslapā un, sākot ar 27. jūliju, tā būs atrodama grāmatu veikalos Rīgā un pamazām dosies arī uz citām Latvijas vietām.

Lasītāji laipni aicināti ieskatīties grāmatā šeit (www.zvaigzne.lv) un interesēties par tās iegādi un lasīšanas iespējām savās grāmatnīcās un bibliotēkās.

Par darbu

Romantiskā un humoristiskā romāna “Solis līdz altārim” manuskripts tapis 2020. gadā, kad autore piedalījās Latvijas Rakstnieku savienības Prozas meistardarbnīcā (Ronalda Brieža un Ievas Melgalves vadībā). Darbu vērtēja un atsauksmes par to sniedza arī citi meistardarbnīcas biedri – topošie rakstnieki. Pateicoties centīgai dalībai Literārajā akadēmijā, autorei bija iespēja apmeklēt Aspazijas māju Dubultos un veikt papildinājumus romānā arī šajā iedvesmojošajā vietā. Pēc mācību noslēguma un rakstnieces Ievas Melgalves iedrošinājuma autore nolēma piedāvāt darbu izdevniecībai, kur tas tika pieņemts un virzīts uz izdošanu.

Pateicības

Autore sirsnīgi pateicas visiem cilvēkiem, kuri bijuši klāt ar padomiem, uzmundrinājumu un vērtīgiem ieteikumiem manuskripta tapšanas laikā, kā arī Zvaigzne ABC komandai, kas palīdzējusi īstenot šo skaisto projektu!

Īpašs paldies: Ievai Melgalvei, Vijai Kilblokai, Bārbalai Simsonei, Santai Braučai, Diānai Graudiņai, Ilzei Krastiņai, Vitai Lēnertei, Miriam Valbuenai un rakstnieces ģimenei!

Vairāk par grāmatu lasiet sadaļā Grāmatas!