Čili nedarbi 18+
Čili nedarbi 18+
Kārdinošs pavērsiens

Kārdinošs pavērsiens

Attiecību stāsti erotiskās noskaņās

Uzmanību: šī stāstu krājuma lasīšana var ne tikai sasmīdināt, bet arī patīkami satraukt, tāpēc izvēlieties šim procesam piemērotu laiku!

Kaisles dzirkstele katru no mums var pārsteigt visnegaidītākajos brīžos (pusdienas pārtraukumā, attālinātā sanāksmē, ceļā). Arī fiziskās labsajūtas augstākās virsotnes var sasniegt neparedzētos apstākļos un vietās (laivā, siltumnīcā, purvā…). “Kārdinošs pavērsiens” piedāvā sešpadsmit eksotiskus attiecību stāstus, kuros intimitātei un erotikai atvēlēta īpaša loma.

“Viegli, asprātīgi, erotiski… Ikdienā zināmas situācijas ievilina un kārdina. Arī lasītājs – vīrietis, kāri tverot katru vārdu, pats nepamana, kā sakrusto kājas!”
Andris Bulis, aktieris

Vairāk: www.zvaigzne.lv

Izdevējs: Zvaigzne ABC
ISBN: 978-9934-31-665-4
Iesējuma tips: Cietie vāki
Augstums x platums, cm: 21 x 13,5
Svars (g): 450
320 lpp.

Foreign Rights: Zvaigzne ABC Publishers

Vēlies izlasīt?

Jautā grāmatnīcās un bibliotēkās visā Latvijā

E-grāmata un pasūtīšana elektroniski:
ZvaigzneABC mājaslapā 
(Iespēja ieskatīties grāmatas pirmajās lappusēs)

Ilze Aizsila, Kārdinošs pavērsiens

Vēstule lasītājiem

Mīļie lasītāji!

Es pat nezinu, ko teikt… Nezinu, kā tā sanāca. (Pilnīgi nejauši sanāca, ja kas) Bet vispār smieklīgi! Laikam būs jāraksta vēl, man tomēr patika – gan rakstīšanas process, gan krāšņā darba rezultāts.
Un kā domājat jūs?
(Došos ielūkoties e-pastkastē, ja nu ir atnācis kas jauns.)

Bučas!

Ilze

 

P.S. Vai zinājāt? 17.06.2020. žurnālā „Ieva” Nr. 24/25 (1178/1179) varēja lasīt  erotisko stāstu konkursā par vienu no labākajiem atzīto  stāstu „Es tevi pavadīšu” (publicēts ar autores vienreiz mūžā lietoto pseidonīmu Elza). Tagad to var izlasīt šajā stāstu grāmatā.

Uz tikšanos un sazināšanos!

Atsauksmēm, komentāriem, priekšlikumiem vai jautājumiem par grāmatu ar personificētu ierakstu un autogrāfu aicinu pakāpelēt pa šo balto ailīšu kaskādi. Zinātkārajiem – poga zemāk.

Kontakti: ilze.aizsila@gmail.com, +371 20151118
Foreign Rights: Zvaigzne ABC Publishers | Cataloque 2023>>

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes – nelielas teksta datnes, kuras tiek saglabātas Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs atverat vietni. Uzzini vairāk!