Autoru stunda Piņķos

Plānota tikšanās Piņķos

11. februārī plkst. 12.00 Mārupes novada bibliotēkā (Jūrmalas ielā 14A, Piņķos), Autoru stundā, ar lasītājiem tiksies rakstniece Ilze Aizsila un viņas prozas meistardarbnīcu biedri, ar kuriem kopā iznācis stāstu krājums “Attālinātie. Jauno autoru pandēmijas laika stāsti”.

Sarunu varēs redzēt arī tiešsaistē, aicinām sekot: Facebook.com/marupesnovadabiblioteka un Instgaram.com/marupesnovadabiblioteka.

Par viesiem

Jaunie autori – Meldra Ķemere, Sandra Bormeistere, Džena Andersone, Ieva Bite, Ieva Īzāka-Harjo, Aira Celma, Annija Streikiša, Ilze Vācere, Ilze Aizsila, Gundaris Kravalis – ir “Literārās Akadēmijas” prozas grupas 2020.gada absolventi. Daļai no viņiem iznākušas arī savas grāmatas, stāstu krājumi un romāni.

Grāmatas “Attālinātie” ievadvārdā meistardarbnīcu vadītāja, rakstniece Ieva Melgalve par autoru kolektīvu rakstījusi – “Satuvinātie”. Minot, ka iespējams, tieši pandēmija veicināja to, ka 2020. gada grupa izveidoja vienu no veselīgākajām literārajām kopienām, kuras ir bijis tas gods pieredzēt. Melgalve uzsver, ka “Attālinātie” ir vienots krājums, kas, apskatot milzīgo pandēmijas ziloni no ļoti dažādām pusēm un ar ļoti dažādām maņām, nonāk tuvāk patiesībai, nekā varētu tikt viens, pat ja ģeniāls, autors.

Ieeja – bez maksas. Būs iespēja saņemt autogrāfus un atbildes uz interesējošiem jautājumiem par rakstniecību un dzīvi.

www.marupe.lv >>