Ilze Aizsila

Par vietni ilzeaizsila.com

2021. gadā latviešu daiļliteratūrā ienāca rakstnieces un dzejnieces Ilzes Aizsilas vārds.  Nosvinot debiju literatūrā, autore iepriecina lasītājus ar vēl vienu jaunumu – turpmāk viņas radošajam procesam varēs sekot mājaslapā www.ilzeaizsila.com.

Pie grāmatu aprakstiem būs rodama arī autores vēstule lasītājiem, kurā rakstniece atklāj vairāk par grāmatas radīšanas iedvesmas avotu. Tāpat šajā interneta vietnē pieejama poga “Ilzes Aizsilas domu paraugi”, kurā lasītāji varēs iepazīties ar atsevišķiem autores rakstu darbiem (stāstiem, dzejoļiem, jokiem vai pārdomām par dažādām rakstniecei aktuālām vai interesējošām tēmām).

Mājaslapas dizains

Aizraušanās ar daiļdārziem, kā arī miega un sapņu tēmu izzināšana ir pamudinājusi mājaslapu ilzeaizsila.com veidot kā rakstnieces fantāziju pasauli, kā virtuālu dārzu, kurā atdzīvojas sapņi un pasaku tēli.

Ilustrāciju autore un autortiesību turētāja ir talantīgā spāņu māksliniece Miriam Valbuena, kas ar lielu entuziasmu piekrita piedalīties šajā neparastajā projektā. (Mākslinieces mājaslapa: www.mimivalbuena.com)

Ilzes Aizsilas pirmie divi romāni izdoti grāmatu formātā, pateicoties dalībai romantisko romānu konkursos. Pēc pirmo manuskriptu pabeigšanas aktīvi ir aizsākusies autores radošā dzīve. Top dzeja, stāsti, pasakas un romāni.

Moto “Literatūra sirdij un dzīvespriekam”

Īstenojot moto “Literatūra sirdij un dzīvespriekam”, Ilze Aizsila savus darbus veido auditorijām dažādos vecumos: pieaugušajiem (romantiskā literatūra – stāsti un romāni); bērniem (pasakas, piedzīvojumu stāsti). Lasītāju ērtībām kopā ar mākslinieci Mimi Valbuena ir izveidoti trīs dzīvnieku tēli, kas palīdz orientēties piedāvājumā un katrai auditorijai atrast sev atbilstošos darbus. Rakstnieces virtuālās mūzas: baltais pāvs (garīgums, sapņi, sievišķība – romantiski darbi pieaugušajiem), žirafe (bērnība, zinātkāre, rotaļāšanās – darbiņi bērniem) un pūkains balts runcis (koķetums ar nadziņiem – erotiska satura darbi pieaugušajiem).

Visi ir mīļi aicināti dalīties iespaidos par izlasīto, sniegt atsauksmes vai ierosinājumus par šīs mājaslapas saturu, aizpildot vēstules formu lapas apakšpusē.

Cienot autoru darbu, lūgums ievērot interneta vietnes privātuma politiku.

Autore Ilze Aizsila labprāt atbildēs uz jūsu jautājumiem vai kliedēs neskaidrības. Saziņai lūgums izmantot vietnē norādīto e-formu vai sūtīt e-pastu.

Lai patīkama lasīšana!