3td e-grāmatu bibliotēka

“Solis līdz altārim” e-bibliotēkā

Sākot ar šā gada 27. septembri 3td e-grāmatu bibliotēkā pieejams vēl viens Ilzes Aizsilas romāns – “Solis līdz altārim”. Kopš 2022. gada tajā var lasīt arī “Mīlas kastingu”.

KĀ LIETO WWW.3TD.LV?

Latvijas publisko bibliotēku lietotājiem, reģistrējoties kādā bibliotēkā kā lasītājam ir iespēja iegūt autorizācijas datus (lietotājvārds un parole), kas ļauj bez maksas lietot 3td e-grāmatu bibliotēku un lasīt simtiem grāmatu sev ērtā laikā. Vienlaikus – maksimāli 2 grāmatas.

Lai pabeigtu reģistrāciju www.3td.lv, būs jānorāda arī sava e-pasta adrese. Ja pāris nedēļu laikā grāmatu nav paspēts izlasīt, termiņu var pagarināt vai atkārtoti izņemt grāmatu vēlāk.

3td e-grāmatu bibliotēku var lietot arī, dzīvojot ārzemēs. Jums tikai jāpiereģistrējas kādā no Latvijas bibliotēkām, kas piedāvā to izdarīt elektroniskā veidā.

Papildu ērtības: e-grāmatai var izvēlēties piemērotu burtu lielumu, var ielikt grāmatzīmīti, turklāt grāmata fiziski nav jāņem līdzi, tā ir lasāma viedtālrunī.

Vairāk par romānu “Solis līdz altārim”: šeit!

Ņemiet vērā, ka grāmatas 3td e-grāmatu bibliotēkā neglabājas mūžīgi. Tām ir savi termiņi un tās ir aizsargātas ar autortiesībām. Tas nozīmē, ka, lasot grāmatas šajā vidē, jūs atbalstāt autoru.